دانلود فول آلبوم احمد ظاهر

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر کیفیت ۳۲۰ فول آلبوم احمد ظاهر با لینک مستقیم دانلود فول آلبوم احمد ظاهر احمد ظاهر (۲۴ خرداد ۱۳۲۵ خورشید …

برای دانلود فول آلبوم احمد ظاهر کلیک کنید.

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر کیفیت ۳۲۰

فول آلبوم احمد ظاهر با لینک مستقیم

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر

احمد ظاهر (۲۴ خرداد ۱۳۲۵ خورشید سال-۲۴ خرداد ۱۳۵۸) برابر با (۱۴ ژوئن ۱۹۴۶–۱۴ ژوئن ۱۹۷۹) از خوانندگان و نوازندگان برجسته افغانستان بود. وی در عمر کوتاه خود بیش‌تر از ۳۳ آلبوم منتشر کرد و در سن ۳۳ سالگی در یک حادثه مرموز رانندگی درگذشت.

 

شهرت او آنقدر بر سر زبانها بود و هست که مردم افغانستان هنوز فکر می‌کنند او بهترین آواز خوان افغانستان تا هم‌اکنون بوده‌است. او در سال ۱۳۵۱ خورشیدی لقب بهترین آوازخوان سال افغانستان را به دست آورد.

 

احمد ظاهر سه بار ازدواج کرد و از این سه ازدواج دو فرزند دارد، یکی «شبنم» و دیگر «احمد رشاد» که هر دو خارج از کشور در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کنند.

 

یکی از نخستین کارهای طالبان پس از تسلط بر کابل، منفجر کردن قبر احمد ظاهر بود.

احمد ظاهر

احمد ظاهر نماینده موسیقی کلاسیک افغانستان شمرده می‌شود که آهنگ‌هایی با مفهوم و جاندار برای شنوندگان عرضه داشت. احمد ظاهر بیشتر کوشش می‌کرد تا از بهترین، زیباترین و معتبرترین اشعار در آهنگ‌های خود استفاده کند و از همین روی، علاقه او به مولانا جلال الدین بلخی، حافظ، سعدی، بیدل، سیمین بهبهانی، رهی معیری، خلیل‌الله خلیلی، لاهوتی، فروغ فرخزاد و غیره شعرای زبر دست زبان فارسی بوده‌است. احمد ظاهر به زبان‌های فارسی، پشتو، هندی و انگلیسی آواز خوانده‌است.

 

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر

 

 

 

لینک های دانلود بزودی قرار خواهد گرفت

 

 

دانلود فول آلبوم احمد ظاهر

برای دانلود فول آلبوم احمد ظاهر کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =